W25_portret_MR-4

dr n. med. Marcin Repetowski

chirurg głowy i szyi, specjalista otorynolaryngolog

 • O sobie


  Jestem lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem. Jestem związany zawodowo z dwoma miastami — Łodzią i Warszawą. W Łodzi tworzę zespół Kliniki WODNA25 i wykonuję zabiegi chirurgii plastycznej i laryngologicznej. W Warszawie przez wiele lat byłem związany z Wojskowym Instytutem Higieny i Epidemiologii. Jestem członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

  W swojej praktyce stosuję najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokładam wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dbam nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuję, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Wykonuję zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy.

 • Wykształcenie


  2000 — Wojskowa Akademia Medyczna — wydział wojskowo-lekarski
  2005 — Uniwersytet Medyczny — wydział fizjoterapii mgr fizjoterapii
  2006 — Zakończenie przewodu doktorskiego obroną

 • Specjalizacje


  ‣ Otorynolaryngologia
  ‣ Alergologia — w trakcie

 • Przebieg Pracy Zawodowej


  ‣ Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii w Warszawie — Zakład Farmakologii i Toksykologii
  ‣ Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Łodzi (asystent, adiunkt)
  ‣ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi — Oddział Laryngologii Onkologicznej
  ‣ Klinika WODNA25 w Łodzi

 • Przynależność do Towarzystw


  ‣ Europejska Akademia Chirurgii Plastycznej Twarzy

 • Znajomość języków


  ‣ angielski
  ‣ niemiecki
  ‣ rosyjski

 • Prywatnie


  Jestem Tatą dwóch wspaniałych Córek. Każdą wolną chwilę spędzam z Dziewczynkami. Lubię czytać dobre książki, szczególnie biografie znanych i mniej znanych osób. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe smaki i kultury. Znajomi mówią o mnie, że jestem człowiekiem renesansu, bo jestem tak ciekawy świata, że przez cały czas się czegoś uczę, lub kogoś uczę. Decyzję o tym, że będę lekarzem podjąłem już jako dziecko. Pomaganie Ludziom, to moja pasja! Kocham Ludzi, a Życie to dla mnie największa wartość!

 • Certyfikaty