W25_portret_MR-1

Przez lata opracowałem unikalny koncept pracy z Pacjentem. Podczas pierwszego spotkania w Klinice Repetowski omawiamy potrzeby i przeprowadzamy badania, w wyniku których ustalamy indywidualny program osiągnięcia wymarzonego, a zarazem realnego celu. Czasem, wystarczy jeden zabieg, a czasem jest to cała seria spotkań. Specjalizujemy się w medycynie regeneracyjnej – szczególnie w obszarze rewitalizacji skóry. Jednym z naszych najbardziej skutecznych zabiegów jest terapia osoczem bogatopłytkowym. Zdrowie i wymarzony wygląd naszych Pacjentów to dla nas największa nagroda!

Do zobaczenia,
dr n. med. Marcin Repetowski

MR_podpis_skrocony

ZOBACZ NAJBARDZIEJ CHWALONE ZABIEGI

Osocze Bogatopłytkowe

Leczenie osoczem bogatopłytkowym przyspiesza procesy naprawcze w tkankach oraz może zastymulować namnażanie komórek macierzystych. Efektem jest naturalna regeneracja skóry i odmłodzenie.

Zabiegi na okolicę oczu

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy… to dlatego pragniemy, by Twoje spojrzenie nabrało blasku! Wykonujemy zabiegi, które m.in. ujędrniają i rozjaśniają skórę w okolicy oczu, spłycamy zmarszczki, obrzęki i cienie.

Nici Liftingujące

Nici liftingujące to nowoczesny zabieg o minimalnej inwazyjności, a maksymalnej skuteczności. Efekt estetyczny utrzymuje się nawet przez 6 lat.

Zabiegi na wypadanie włosów

Wypadanie włosów to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mamy na to radę – zabiegi osoczem bogatopłytkowym lub mezoterapię igłową.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Wypełniacze to niechirurgiczne zabiegi odmładzania twarzy - są małoinwazyjne, a zarazem bardzo skuteczne. Efekty są natychmiastowe i bardzo naturalne. Oszczędzają długiej rekonwalescencji, która towarzyszy skuteczniejszym, ale tradycyjnym zabiegom chirurgicznym.

Odbudowa objętości i odmładzanie dłoni

Najlepsze efekty poprawy wyglądu dłoni uzyskujemy metodą skojarzonych zabiegów mezoterapii i wypełniania ubytków tkanek kwasem hialuronowym.

ZAPRASZAM CIĘ NA KONSULTACJĘ LUB ZABIEG

Warszawa 539 951 373 • Łódź 600 832 394

PRZECZYTAJ OPINIE ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

„Jestem bardzo ostrożna, jeśli chodzi o wszelkie zabiegi, jakie oferują kliniki medycyny estetycznej. Doktora Marcina poleciła mi koleżanka, która po wizycie u niego wyglądała jak milion dolarów. Zafundowałam sobie zabiegi osoczem bogatopłytkowym i naprawdę polecam ten zabieg wszystkim, którzy chcą poprawić elastyczność skóry i poddać się skutecznej terapii odmładzającej bez użycia skalpela“.

Katarzyna – 49 lat

„Nici liftingujące to naprawdę czarodziejska różdżka dla twarzy… a wiedza, kompetencje i osobowość pana Marcina są tak niesamowite, że Klinika Repetowski to miejsce, do którego będę wracać choćby tylko na pyszną kawę i rozmowę z doświadczonymi specjalistami.“

Celina – 57 lat

„Wypadanie włosów to nie jest łatwy problem do rozwiązania. Postanowiłem poddać się konkretnym działaniom włączając ostrzykiwanie skóry głowy osoczem bogatopłytkowym i efekty są naprawdę zaskakujące ☺ Poza tym któż lepiej zrozumie problemy mężczyzn niż drugi, bardzo kompetentny facet, jakim jest dr Marcin. Zaufałem mu w pełni i jestem absolutnie zadowolony!“

Tomek – 40 lat

LISTA I CENNIK ZABIEGÓW

REJESTRACJA TELEFONICZNA