Redensity II to innowacyjny preparat na bazie żelu składający się z usieciowanego kw. hialuron.  przeznaczonego do leczenia okolicy oka dający naturalny i długoterminowy rezultat. Preparat wypełnia obszar oczodołu, między innymi dolinę łez, niewielkie worki pod oczami, redukuje cienie, a ponadto posiada działanie nawilżające, antyoksydacyjne, regeneracyjne – dzięki kompleksowi aminokwasów, oraz właściwości pobudzające proces przebudowy skóry – powoduje namnażanie włókien kolagenowych.

W jaki sposób działa Redensity II?

Preparat wypełnia zapadnięcia pod oczami, nie wywierając nacisku na tkanki, które mogły by powodować obrzęki, a jego wyjątkowość polega na tym, iż żel nie pęcznieje od razu, ale stopniowo i kontrolowanie pochłania wodę , w związku z czym nie ma problemu powstawania nierówności i grudek. Preparat przybiera formę płaszcza zakrywając jednoczenie ciemny obszar okolicy oczu. Redensity pobudza procesy przebudowy skóry,  posiada także działanie antyoksydacyjne, zawiera witaminę B6, cynk, miedź i minerały. Stosowany jest również do likwidacji cieni powstających w skutek zapadnięcia tkanek podporowych okolicy oczu.

Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasi lekarze i kosmetolodzy poświęcą Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja !

Jakie są wskazania do zabiegu Redensity II?