Kiedy spotykają się ludzie pełni pasji, wiedzy popartej doświadczeniem tworzy się zespół kochający swój zawód. Dział kosmetologii w naszej klinice to właśnie tacy ludzie i dlatego warto im zaufać i powierzyć swoje ciało w ich dłonie. Kosmetologia pielęgnacyjna twarzy, pakiety tworzone na indywidualne potrzeby, makijaż permanentny, masaże, zabiegi upiększające okolice oczu tworzą nasza ofertę.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Kliniki Repetowski

ZOBACZ NAJBARDZIEJ CHWALONE ZABIEGI

Arma Lift

Bezinwazyjny wypełniacz do redukcji zmarszczek statycznych, a także szybkiego przywracania skórze elastyczności i gęstości

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age DermaQuest

Program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie, po którym skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona, rozjaśniona, a drobne linie i zmarszczki zredukowane.

Peeling Vitamin C Peel

Ekskluzywny program oparty na synergicznym połączeniu aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi, dla każdego typu skóry, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego.

Bloomea

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to innowacyjny, bezbolesny zabieg na twarz szyję i dekolt, dający efekt porównywalny z resurfacingiem laserowym.

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest

Program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Eu Seb

Reguluje potrzeby skóry tłustej, łojotokowej i problematycznej. Doskonale sprawdza się jako regulator flory bakteryjnej na twarzy i regeneracji pomiędzy zabiegami z medycyny estetycznej i zabiegami hight-tech.

Peptydowy peeling biomimetyczny

Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek.

Azelaic Peel

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego (10%) i kwasu kojowego (5%). Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego.

Mezoterapia Igłowa CO2 / Karboksyterapia

Mezoterapia Igłowa CO2 / Karboksyterapia wykorzystująca łączenie aspektów mechanicznego rozbijania tkanek (penetracja gazu) oraz jego chemicznego działania na skórę sprawia, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej efektywnych metod rewitalizacji skóry.

ZAPRASZAM CIĘ NA KONSULTACJĘ LUB ZABIEG

Warszawa 539 951 373 • Łódź 600 832 394

PRZECZYTAJ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

„Od dłuższego czasu miałam problemy z krążeniem, moje nogi puchły, nie mogłam normalnie funkcjonować. Dzięki cudownej opiece kliniki i zabiegom drenażu limfatycznego moje nogi poczuły ulgę, mogę nareszcie chodzić na wysokich obcasach, czuję się atrakcyjna i zadbana. Dziękuję!“

Irena – 54 lata

„Regularnie odwiedzam Klinikę Repetowski, korzystając z dobrodziejstwa szerokiej oferty masaży ciała. Czuję się odprężony i pełen energii, z radością odczuwam bycie tu i teraz. Inwestycja w swoje ciało i pozbycie się stresu, to najlepsze, co mogę zrobić dla siebie“.

Piotr – 42 lata

„Uwielbiam zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, który po analizie mojej skóry zaproponował zespół kliniki. Efekt jest zniewalający, wiem, że moja skóra długo pozostanie młoda, bez potrzeby bardziej radykalnych zabiegów“.

Karolina – 39 lat

„Klinika pracuje na znakomitych kosmetykach. Mam pewność, że nie zastosuje żadnego zabiegu ponad potrzeby mojej skóry i możliwości finansowe. To jedna z niewielu klinik, gdzie moje potrzeby są naprawdę na pierwszym miejscu!“

Agnieszka – 46 lat

LISTA I CENNIK ZABIEGÓW

Zobacz TUTAJ

REJESTRACJA TELEFONICZNA